כמנהל משרד חקירות פנו אלינו ברבות השנים לקוחות לא מעטים בנושא אלימות במשפחה, במרבית המקרים היו אלו נשים, אולם זכור לי מקרה מאד יוצא דופן שהדהים אותי. אריק גבר בשנות החמישים הגיע למשרדי. גבר נאה מנהל חינוכי במקצועו, אולם משהו בהופעתו הסגיר את הנושא אליו הגיע, הוא נראה חסר בטחון, עיניו לא מביטות ישירות בדובר איתו.

ראה נא אמר אני מתבייש לספר אבל הגעתי להחלטה כי אני חייב להתייעץ, אני נשוי לריקי זה 28 שנים, נכון כי אני טיפוס נשלט, אולם ריקי היא אשה מכה, היא מנצלת את העובדה כי איני אלים, ובכל ויכוח היא זורקת עלי סירים, פוצעת אותי, ומקללת, ותתפלא היא מחנכת בישראל.

לאחרונה הכרתי מישהיא מקסימה גרושה, הכרנו בבריכה, היא דרבנה אותי להגיע לחוקר פרטי על מנת שאוכל להכין תביעת גירושין, ולבסס אותה על תעוד, הבחור נראה אובד עצות, מה גם שהוא מנהל של מאות תלמידים, ופחד כי תביעת גירושין תחשוף את חייו הפרטיים, ריקי אמר לי עלתה במקרה על מסרון שלי עם החברה שלי, וממררת את חיי.

לאחר שהביע נכונותו שלחתי איש מקצוע אשר התקין מצלמה סמויה בבית בסלון, כאשר הצילום לא כלל הקלטת קול. בנוסף המלצתי על כך שיתייעץ עם עורך דין ועובדת סוציאלית. כי לאריק יש 3 ילדים אחד בוגר ושניים עדיין קטינים.

אריק הביע חששו לגבי מעשיה של ריקי אם יפנה לעו"ד, הבהרתי לו כי עם יעוץ מקצועי נכון הכלי פתיר. הבנתי כי אריק רוצה לסיים במהרה את נישואיו ופנייתו למשרד חקירות הייתה על מנת להגיע לגירושין מהר ככל הניתן.

שבוע ימים חלפו והחלפנו את כרטיס הזכרון, למרות נסיוני הרב בנושא הזדעזתי שראיתי את הסרט, ריקי נראתה מכה את אריק עם מחבט טניס, הכריחה אותו לאכול את האוכל מהשטיח שם הניחה את הארוחה , וכל זאת ללא שמע, אולם הצילומים היו מזעזעים, הרבה יותר מזעזעים מכל דבר שרואים בסרטונים שרואים דרך פרסום בגוגל.

עורך הדין שמונה על ידי אריק פעל מיידית והוציא צו הרחקה נגד ריקי , בנוסף הוגשה בקשה לבית הדין הרבני לדיון מיידי. כאשר חומר הראיות הוצג בפני הדיינים הם כפו גט על ריקי.

לימים פגשתי את אריק ליד משרדי הולך עם אישה נאה \ את האישה זיהיתי מייד כי שכרה שרותי בעבר עקב גבר אלים, אכן נפתולי הגורל, מצא מין את מינו, וכאשר הוזמנתי לחתונה שנערכה לא ידעו הנוכחים כי הכרותי עם השניים הגיעה מטיפול באותו נושא. משעשע בהחלט, דברים שכאלו לא תראו בשום פרסום בפייסבוק של פוסט ויראלי כזה או אחר.