זהבית (שם בדוי) הגיעה למשרד החקירות שלי לפני קיום חוק האזנת סתר, בחורה צעירה אחרי צבא , אשר הכירה בטיול טרקים את עמי(שם בדוי) עמי כבש את לבה , ולמרות שהוא גר באזור מרוחק, הם היו נפגשים פעמיים  בשבוע.

זהבית הייתה בת להורים אמידים. האב איש עסקים ובלן מצליח, האם בעלת רשת חנויות אופנה. היא עצמה לא הייתה יפיפייה זוהרת , אולם כאשר הציגה בפני את תמונתו של עמי , ראיתי כי מדובר בגבר נאה מאד, נראה כדוגמן, אשר בשקט היה יכול להשיג כל בחורה שהוא חפץ בה.

זהבית ספרה כי  עמי לוחץ עליה להתמסד, אולם הוריה חוששים כי הוא רוצה רק את כספה. הוריה הפנו אותה אל חוקר פרטי והם ידאגו לשלם את מחיר החקירה. כאשר תחקרתי את זהבית על מידת הכרתה את עמי, ציינה כי עמי סיפר לה שהוא סטודנט שנה שלישית להנדסה , וכי הוא מתפרנס מעבודות אבטחה, היות ובעברו היה ביחידה מובחרת. וגר אצל הוריו, הסבה שהיא פונה אלי היא שהיא בהריון בשלבים הראשונים, ואינה בטוחה כי עמי מספר לה הכל.

סוכם כי משרד החקירות שלי יפעל על מנת לבדוק נתונים. בשלב הראשון בדקתי את הרקע של עמי, התברר כי הוא בא משפחה עבריינית במקור מאזור הצפון, וכי שרותו הצבאי היה טבח. ומעולם לא היה ביחידה מובחרת. גם נושא הלימודים נבדק ונמצא כי אין תלמיד כזה במכללה שבה היה אמור ללמוד. זהבית אמרה לי כי עמי גר ביחידה עם הוריו, וכאשר בדקתי מצאתי כי מדובר בבית בודד בלב שכונה עבריינית. מבחינת מעקב הביצוע היה כמעט בלתי אפשרי.

מזלי כי באותו שבוע חל יום הולדתו של עמי…

וזאת הייתה ההזדמנות לדעת מה קורה בבית. בתאום עם זהבית הגיע לבית ההורים עציץ גדול, בו נשתל מכשיר האזנה. להזכירכם כי לא היה עדיין חוק המגביל זאת במדינה. תוך כדי ישיבה ברכב ושמיעת שיחותיו של עמי , נשמע הוא אומר ," אוקיי מירב אני אגיע הערב אלייך בשעה 2100. ואז גם נקב בכתובת"  לזהבית אמר כי בערב הוא יהיה באבטחה בתוך מרתף. באותם זמנים לא היה פלאפון, אלא טלפונים בלבד.

הפעלתי שני צוותי מעקב. מעקב אחרי עמי, ותצפית לעבר הבית של מירב. העוקבים דווחו לי כי מדובר בוילה בישוב יוקרתי , וכי למקום מגיעות נשים צעירות רבות. הצוות השני מסר לי כי עמי בדרך כאשר בדרך אסף בחורה צעירה. לאחר מספר דקות כאשר עמי הגיע למקום , הוא ירד מהרכב  עם תיק יד קטן. לשמחת הצוות סלון הבית היה פתוח , וניתן היה לתצפת, צוותי העוקבים דווחו על צעקות נשים מהבית , ואז נראה עמי בכל הדרו, עם תחתון קצר בלבד, כאשר הנשים ממשות את אבריו, והוא רוקד ריקוד ארוטי חשפני. בעוד הנשים מתגרות בו יושבות עליו ומלטפות את גופו שהיה משוח בשמן.

בסיום הערב, עלתה לרכבו אשה הגדולה ממנו בשנים רבות, והחוקרים הפרטיים ליוו אותם עד הגיעם לבית מלון מהודר. שם תועדו מגיעים לחדר  ונכנסים לתוכו. למחרת בבוקר , עמי נראה אוכל ארוחת בוקר עם הגברת, ולאחר מכן היה אתה בסיבוב קניות כאשר היא משלמת במזומן. לאחר כן נראה מגיע לחנות משחקי היצורים ומשחק עם אנשים הנראים מפוקפקים.

משרד החקירות שלי בחן גם מידע מודיעיני לגביו, והתברר כי הוא חייב כספים רבים  שהפסיד בהימורים. כאשר כל התמונה לפני נפגשתי עם זהבית, היא קבלה את המידע בצורה מאד קשה , כי נשאה ברחמה ילד מעמי. ולאחר הרגעתי אותה , הגיעו הוריה למשרד והודו על המידע. לאחר מספר שנים פגשתי את זהבית באקראי מטיילת  עם תאומים מקסימים. היא ספרה לי כי הפילה את היחד מעמי, הכירה בחור מקסים, והיא נשואה בעושר ואושר. מודה לאל על שפנתה לחוקר פרטי שהציל את חייה.

אני מזמין אתכם להמשיך ולקרוא מאמרים וסיפורים מעולם החקירות באתר של משרד חקירות אברמסון.