למשרד חקירות נכנס השבוע בחור כבן 60 וישב לשיחה עם בעל המשרד. בקשתו הייתה אחת- לגלות מי עוקב אחריו במשך תקופה ארוכה ומטריד אותו מינית.

הוא ידע לספר כי הצרות החלו מאז שהתקינו מעל גג הבניין בו הוא גר ברמת השרון- אנטנות. הוא ביקש לברר האם יש קרינה בבניין בגלל נוכחות האנטנות, ומאז בנוסף לכך שניסו להסתיר ממנו את ממצאי דו"ח הקרינה, גם החלו באופן קבוע להטריד אותו כל מיני גברים ברחוב.

פעם אחת כאשר הוא ניסה להחנות את רכבו, ניסה להתחיל אתו גבר ממכונית אחרת סיפר לחוקר הפרטי. הוא חסם אותו ושאל אותו אם הוא גר שם. בפעם אחרת, הוא שם לב שמישהו מביט עליו מלמטה אל המרפסת. יותר מדי דברים מוזרים סיפר לחוקר פרטי ושאל אם משרד חקירות מטפל בדברים כאלה.

חוקר פרטי שהוא גם בעל משרד חקירות הסביר לו שהוא מטפל בכל דבר שדורש את גילוי האמת.

איש הביטחון בארון

משרד חקירות שלח חוקר פרטי לבצע מעקב ראשון אחר הבניין בו מתגורר הלקוח, כדי להבין מה הקשר בין האנטנות שעל גג הבניין להטרדות המיניות של השכן המתלונן. הוא גילה כי האיש שמנהל את נושא האנטנות הוא איש ביטחון בכיר, אשר יש לו צד סודי וזה שהוא הומוסקסואל. השכן שגר דירה מתחת לגג מאוד מצא חן בעיניו ולכן הוא ניסה להבין ראשית אם הוא חובב גברים, ושלח אנשים משלו כדי לחקור זאת. הם ניסו להתחיל עם השכן ברחוב וזה לא נענה להם.

הוא היה ער לכך שהם מעמידים אותו במבחן כלשהו ומנסים להבין האם לבעל זיכיון האנטנות יש סיכוי אצלו.

אין קרינה יש קרינה

כאשר אתה אדם בכיר ואתה נשוי ופתאום התגלה לך כי אתה בעצם אוהב גברים, אתה לא תצא מהארון כל כך מהר. אתה בטח לא תעשה את זה ליד אנשים בעבודה שיכולים לרוץ ולספר לאשתך שאתה הומו. לכן בחר איש האנטנות לבחור לו מקורבים מבין חבריו למועדון הסודי אליו היה הולך, ואותם שלח כדי לבדוק אם יש לו סיכוי עם השכן.

חוקר פרטי עשה אחריו מעקב וגילה כי חלקם של האנשים שניסו להתחיל עם השכן, הם חברים שלו והם תועדו יושבים יחד עם כוס קפה במקום כלשהו.

השכן מצדו הרגיש רדוף ומאוים, אבל בכל זאת הוא רצה לטפל גם בנושא של הקרינה הוא סיפר לחוקר פרטי. הוא הזמין אדם שהמקצוע שלו זה לאתר אם יש קרינה בבית וזה אמר לו שיש. מאוחר יותר כאשר הוא הוציא לו דו"ח היה רשום ששם שאין קרינה. מסתבר שהאיש שבודק נוכחות של קרינה היה החבר של אותו זכיין אנטנות.

חוקר פרטי תיעד אותם יושבים יחד על בירה, ולא רק זה מסתבר שאיש הקרינה היה גם הומוסקסואל.

חוקר פרטי – להאמין בעצמך

כמו בכל מקצוע, גם חוקר פרטי צריך להאמין ביכולות שלו ולהיות אופטימי בקשר לתוצאות של כל חקירה. אם חוקר פרטי מלכתחילה לא יאמין שהוא יכול לפצח מקרה מסוים, הוא לא יצליח להגיע למידע ולעשות את החקירה. כל העניין מסתמך על אמון בעצמך, ידע וניסיון אישי.

לכל חקירה יש את האופי, הנפשות הפועלות והמטרה שלה, וכל חוקר פרטי מפתח את השיטות שלו כדי להגיע למידע שזה בעצם הדבר שבגללו לוקחים חוקר פרטי. אם חוקר פרטי לא יאמין בעצמו שהוא יוכל להגיע למידע הזה, איך הלקוח שלו יוכל להאמין לו.

מחפשים משרד חקירות עם חוקר פרטי? לכו על הכי טובים.