אורית (שם בדוי) הכירה בחור דרך אפליקציה של היכרויות ומאוד שמחה לספר על כך לחברתה אפרת. היא אמרה לה שכאשר היא ראתה את התמונה שלו הוא הזכיר לה מישהו אבל היא לא יודעת מי בדיוק. מה שכן, הוא נאה מעניין ובמקצועו עורך דין. אימא שלה, אמרה תשמח מאוד לחתן עורך דין.

אורית קבעה להיפגש אתו בבית קפה סמוך לביתה. כבר ממרחק כאשר הוא התקרב היא ניסתה לשבור את הראש ולהבין מאיפה לעזאזל היא מכירה את הבחור הזה. הוא היה רהוט ומקסים ומעניין ובדייט הזה היא כבר התאהבה בו לגמרי.

הם דיברו על עבודה, ויחסים והיא התפלאה איך בחור בגילו בן 36, עם רזומה כמו שלו עדיין לבד. הוא סיפר לה שהייתה לו חברה שלוש שנים אבל הם נפרדו לפני כמה חודשים. חוסר התאמה פתאומי אמר.

והפנים שלו לא יצאה לה מהראש, מאיפה, מאיפה אני מכירה אותו היא שברה את הראש. היא סיפרה לחוקר הפרטי אצלו היא ישבה, כי משהו מסתבר לא היה כל כך בסדר והיא רצתה לדעת מה.

מסתבר שהוא נעלם לה, אחרי חודשיים של יחסים מאוד קרובים, הוא פתאום התאדה, לא קיים ואפילו לטלפון הוא לא עונה.

אז מה הסוד הגדול?

אורית אמרה למנהל משרד החקירות שהיא בטוחה שהוא מסתיר משהו, היא לא יודעת מה, אבל תמיד הייתה לה הרגשה שהוא מסתיר. או טלפונים שהוא פתאום קיבל והלך הצידה לדבר, או כל מיני אס.אמאסים שהוא שלח באמצע הפגישות שלהן (אפילו הסכס) ואמר לה שזה קשור לעבודה.

חוקר פרטי באינטואיציה שלו ידע שיש משהו שהוא מסתיר והחליט לעשות עליו מעקב.

הוא התמקם מול המשרד של הבחור, ובערב כאשר הוא יצא הוא עקב אחריו. העורך דין החתיך הגיע למסעדה ושם חיכתה לו אישה. הם התנשקו והתחבקו כאילו הם כבר מכירים מזמן והיה עוד דבר שחוקר פרטי שם לב אליו, עכשיו פתאום הוא ראה אל אצבעו של הבחור טבעת נישואין. בתמונה שמסרה לו אורית לא הייתה לו שום טבעת.

מהמסעדה הביתה

אחרי שהם סיימו לאכול ולא הפסיקו להחזיק ידיים במשך כל הארוחה, עקב החוקר הפרטי אחרי הזוג עד שהגיעו לבית פרטי מפואר בשכונת סביון.

העורך דין החתיך נכנס לחניה וגם האישה שאתו. היא פתחה את תיבת הדואר, היא הביטה על החצר, כאילו שזה שלה וזה באמת שלה היא הייתה אשתו.

חוקר פרטי צילם אותם יחד וקבע עם הלקוחה שהזמינה ממנו את החקירה. דבר אחד היה בטוח, הבחור לא פנוי אלא נשוי.

פתאום ירד לה האסימון

כאשר אורית פגשה את איתן (שם בדוי) העורך דין החתיך וניהלה אתו יחסים של חודשיים, היא לא ידעה מאיפה היא מכירה אותו והיא באמת הכירה אותו, או יותר נכון את אשתו…

כאשר חוקר פרטי הזמין אותה לפגישה כדי למסור לה את הדו"ח של המעקב, הוא הראה לה את התמונות ואז ירד לה האסימון, הבחורה אשתו איריס שמה, הייתה לא פחות ולא יותר קודמתה בתפקיד מנהלת משאבי אנוש של חברת ההיטק בו עבדה אורית. היא ראתה אותו כי לאיריס על השולחן הייתה תמונה שלהם ביחד וכאשר אורית ראתה אותו היא אמרה לאיריס שהבעל שלה חתיך, כן היא כבר אז חשבה שהוא חתיך, אבל היא לא חלמה שהוא בוגד באיריס.

הוא מצדו לא סתם נפל על אורית, הוא ראה אותה יום אחד כאשר בא לאסוף את איריס, והיא מאוד מצאה חן בעיניו, בגלל זה נוצר כל הקשר, הוא לא סתם התקשר אליה לאפליקציה, זה לא היה במקרה הוא כיוון אליה.

אפילו חוקר פרטי היה מופתע מהסיפור הזה.